Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Atheneum Heist

Heist-op-den-Berg

(Antwerpen)

Jan Reymenants
015 76 73 40
jan.reymenants@atheneumheist.be

Zo snel mogelijk

Richtpunt campus Gent Abdisstraat

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Henk Vlerick
092 67 12 49
henk.vlerick@richtpuntgent.be

Zo snel mogelijk

GO! Campus Genk Altea

Genk
(Limburg)

Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be

Zo snel mogelijk

Groenendaalcollege

Merksem
(Antwerpen)

Geert De Sitter
03 645 74 40
vacature@groenendaalcollege.be

Zo snel mogelijk

SBSO De Varens 

Sint-Andries
(West-Vlaanderen)

Hans Verstraete
05 038 86 60
hans.verstraete@devarens.be

Zo snel mogelijk

PTS Centrum Leren en Werken

Mechelen
(Antwerpen)

Katrien Appels
03 317 11 90
katrien.appels@provincieantwerpen.be

Ingrid Scheldeman
0485 74 28 81
ingrid.scheldeman@provincieantwerpen.be

Zo snel mogelijk

TechniGO! Campus De Voorstad

Aalst
(Oost-Vlaanderen)

K. Van De Walle
053 46 70 00
personeelsdirecteur@technigo.be

15/10/2021

GO! LevelX3

Hasselt
(Limburg)

Christel Dezeure
011 21 10 10
christel.dezeure@levelx.be

Zo snel mogelijk

GO! TAK

Kapellen
(Antwerpen)

Sandra Giebens
03 664 43 00
sandra.giebens@gotakapellen.be

Zo snel mogelijk

Go! Atheneum Kalevoet

Ukkel
(Brussel)

Sarah Neukermans
023 70 64 40
s.neukermans@campus-kalevoet.be

22/10/2021

GO! Middenschool Lyceum Gent

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Wendy De petter
09 220 10 70
wendy.de.petter@lyceumgent.be; valerie.gernaey@lyceumgent.be

10/11/2021

GO! Campus De Brug

Vilvoorde
(Vlaams-Brabant)

Tom Ruys
02 257 03 90
adjunct@campusdebrug.be

Zo snel mogelijk

Hoger Technisch Instituut CDO

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Sebastian Joye
CDOderotonde@htisa.be
 

Zo snel mogelijk

Tectura Groenkouter

Sint-Amandsberg
(Oost-Vlaanderen)

Benny Vandevoorde
09 228 42 22
vandevoorde.benny@groenkouter.tectura.be

19/11/2021

Zaveldal

Brussel

Geert Roukaerts
0475 71 05 40
geert.roukaerts@zaveldal-vgc.be

01/12/2021

CLW Gent

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Els Van Doorsselaer
09 224 48 93
els.vandoorsselaer@onderwijs.gent.be

10/12/2021

 

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

Technisch Instituut Sint-Paulus

Mol
(Antwerpen)

Daniel Swinnen
0476 95 12 21
daniel.swinnen@tisp.be

Zo snel mogelijk

Campus De Helix 1

Maasmechelen (Limburg)

Eveline Donné
089 77 99 68
eveline.donne@campusdehelix.be

Zo snel mogelijk

SGKSO viio

Tongeren (Limburg)

Guy Voets
012 24 20 75
guy.voets@viio.be

Zo snel mogelijk

KSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt

Bilzen (Limburg)

Nico Sillen
089 41 82 35
codi@sg-sintjozef.be

Zo snel mogelijk

Basisschool De Tandem

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

Vrije basisschool Madonna St. Juliaan

Langemark
(West-Vlaanderen)

Katrien Demuijnck
0493 09 39 00
katrien.demuijnck@dekollebloeme.be

Zo snel mogelijk

GO! Scholengroep 23 Meetjesland
pdf bestandVacature JOJO BAO_onderhoudsmedewerker kopie.pdf (147 kB)

Eeklo
(West-Vlaanderen)

Laura Wagemans
09 218 78 61
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

BSGO De Linde

Borgloon
(Limburg)

Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@atheneumborgloon.be

Zo snel mogelijk

SG Antwerpen-Oost

pdf bestandvacature jojo-onderhoudsmedewerker 2021.pdf (126 kB)

Antwerpen
(Antwerpen)

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be

22/11/2021

Scholengemeenschap De Bron Gent Zuid

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Thomas Gabriels
0479 97 85 30
gabrielsthomas@donboscosdw.be

14/01/2022

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool Mariavreugde

Wondelgem
(Oost-Vlaanderen)

Ann Savat
092 53 87 18
ann.savat@mariavreugde.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente Liedekerke

Liedekerke (Vlaams-Brabant)

Koen De Feyter
053 64 55 70
koen.defeyter@liedekerke.be

Zo snel mogelijk

VSV Mechelen

pdf bestand2021 Vacature VeVe startbaner VSV.pdf (224 kB)

Mechelen (Antwerpen)

Elke Goris
015 63 14 06
elke.goris@vsv.be

14/10/2021

MOEV Oost-Vlaanderen

Heusden
(Oost-Vlaanderen)

Joeri Verfaille
09 243 90 50
joeri.verfaille@moev.be

Zo snel mogelijk

Stad Menen

Menen
(West-Vlaanderen)

Pieter Duprez
056 52 71 88
pieter.duprez@menen.be

22/10/2021

MOEV Limburg

Houthalen-Helchteren
(Limburg)

Jordy Thomassen
011 60 33 88
jordy.thomassen@moev.be

Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Jeugddienst Eeklo

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Tijs Blomme
09 218 29 20
jeugd@eeklo.be

01/1/22021