Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius (HTISA) - Centrum Deeltijds Onderwijs (CDO)
pdf bestandVacature HTISA (111 kB)
Gent
(Oost-Vlaanderen)

Sebastiaan Joye
092 35 04 20
CDOderotonde@htisa.be

30/01/2020

Maria Assumptalyceum

Brussel

Els Van den Houte
02 268 29 77
els.vandenhoute@mariaassumptalyceum.be 

2/03/2020

TechniGO! Campus Ledebaan

Aalst
(Oost-Vlaanderen)

Christel Cock
053 46 70 00
personeelsdirecteur@technigo.be

14/02/2020

Middenschool GO! Geel

Geel
(Antwerpen)

Nancy Verbeke
014 58 00 31
nancy.verbeke@gogeel.be 

Zo snel mogelijk

Technicum Noord-Antwerpen Bovenbouw

Antwerpen

Sarah Vriens
02 202 45 31
sarah.vriens@so.tna.be

Zo snel mogelijk

GO! SBSO Sibbo

Tongeren
(Limburg)

Kirsten Martens
0470 86 05 02
kirsten.martens@sibbo.be

Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gesubsidieerde Vrije Basisschool  Zottegem
(Oost-Vlaanderen)
Kaat Callaert
093 60 44 06
info@basisschoolgrotenberge.be
Zo snel mogelijk

Scheppersinstituut pdf bestandvacature jojo-onderhoudsmedewerker 2020.pdf (127 kB)

Antwerpen

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be 

2/03/2020

Scholen aan de Leie Menen Wervik Wevelgem - VTI Sint-Lucas

Menen
(West-Vlaanderen)

Filip Vermont
056 23 47 95
filip.vermont@vtimenen.be

Zo snel mogelijk

Technisch Instituut Sint-Paulus

Mol
(Antwerpen)

Daniel Swinnen
0476 95 12 21 
daniel.swinnen@tisp.be 

Zo snel mogelijk

Scholengemeenschap Beveren-Bazel

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Veerle Cuyt
037 75 79 59
veerle.cuyt@sgbb.be

Zo snel mogelijk

Gemeentelijke Vrije Basisschool Maria-Assumpta

Brussel

Johan Eliat
024 78 82 24
ozcs.west-brabant@vorselaaroi.be

Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint-Paulusschool

Ukkel
(Brussel)

Nancy Day
02 332 33 30
secretariaat@sintpaulusschool.be

Zo snel mogelijk

GO! Atheneum Klein-Brabant

Bornem
(Antwerpen)

Geert Joos
038 97 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk

GO! SO De Vesten

Herentals 
(Antwerpen)

Kiala Renders
014 21 11 44
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk

GO! Atheneum & Leefschool De Tandem

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins

Diest
(Vlaams-Brabant)

Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin

Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
036 66 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

COLOMAplus

Mechelen
(Antwerpen)

Martine Van Ouytsel
015 42 27 03
martine.van.ouytsel@colomaplus.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente De Panne

De Panne
(West-Vlaanderen)

Veronique Liefhooghe
058 42 97 70
veronique.liefhooghe@depanne.be

Zo snel mogelijk

Stad Brugge

Brugge
(West-Vlaanderen)

Bram Missault
050 44 96 31
bram.missault@brugge.be

Zo snel mogelijk

MOEV West-Vlaanderen - Meester op de Fiets

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Leen Van Looy
051 26 50 30
leen.vanlooy@wvl.moev.be

Zo snel mogelijk

Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB)

Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)

Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Hechtel-Eksel

Hechtel-Eksel
(Limburg)

Lieve Deckers
011 73 01 48
lieve.deckers@hechtel-eksel.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Niel

Niel
(Antwerpen)

Hilde Vercammen
03 451 11 21
hilde.vercammen@niel.be

Zo snel mogelijk

Stad Antwerpen

Antwerpen

Solliciteren via deze link

Vragen naar:
Steven Van Crombruggen
0486 23 53 80
steven.vancrombruggen@antwerpen.be 

Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad Antwerpen

Antwerpen

Solliciteren via deze link

Vragen naar:
Steven Van Crombruggen
0486 23 53 80
steven.vancrombruggen@antwerpen.be 

Zo snel mogelijk