Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Atheneum Heist

Heist-op-den-Berg
(Antwerpen)

Jan Reymenants
015 76 73 40
jan.reymenants@atheneumheist.be

Zo snel mogelijk

Provinciaal Instituut voor Secundair Onderwijs (PISO)

Tienen
(Vlaams-Brabant)

Petra Uyttebroeck
016 81 45 11
petra.uyttebroeck@vlaamsbrabant.be

Zo snel mogelijk

SBSO De Varens

Sint-Andries
(West-Vlaanderen)

Hans Verstraete
050 38 86 60
hans.verstraete@devarens.be

Zo snel mogelijk

Zaveldal

Brussel

Geert Roukaerts
0475 71 05 40
geert.roukaerts@zaveldal-vgc.be

11/10/2019

Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Emine Karaca
092 25 46 44
e.karaca@olvigent.be

26/10/2019

BuSO De Karwij

Lokeren
(Oost-Vlaanderen)

Petra Magherman
0470 57 75 52
petra.magherman@de-karwij.be

1/11/2019

Middenschool Heilig Hart

Bree
(Limburg)

Bart Schepens
089 46 91 70
bart.schepens@hhartbree.be

1/11/2019

Junior Atlas College

Genk
(Limburg)

Sofie Bielen
089 33 32 00
sofie.bielen@atlascollege.be

14/10/2019

Instituut Anneessens-Funck

Brussel

Karen Segers
02 510 07 50 
karen.segers@brucity.education

14/10/2019

Technicum Noord-Antwerpen Bovenbouw

Antwerpen

Sarah Vriens
02 202 45 31
sarah.vriens@so.tna.be

30/11/2019

GO! Campus Genk Technisch Atheneum De Wijzer

Genk
(Limburg)

Jeroen Vanden Boer
089 32 38 32
personeel.tadewijzer@gocampusgenk.be

Zo snel mogelijk

GO! Talent

Dendermonde
(Oost-Vlaanderen)

Tom Rydant
052 25 87 47
tom.rydant@go-talent.be

Zo snel mogelijk

GO! SBSO Sibbo

Tongeren
(Limburg)

Kirsten Martens
0470 86 05 02
kirsten.martens@sibbo.be

Zo snel mogelijk

GO! Campus Genk ALTEA

Genk
(Limburg)

Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be

Zo snel mogelijk

GO! Campus Genk Middenschool

Genk
(Limburg)

Yvette Bambust
089 35 16 31
directie.middenschool@gocampusgenk.be

Zo snel mogelijk

Sint-Norbertusinstituut

Antwerpen
(Antwerpen)

Wilfried De Hert
03 237 71 95
wilfried.dehert@sint-norbertus.be

Zo snel mogelijk

GO! Technisch Atheneum Kapellen

Kapellen
(Antwerpen)

Axel Lynen
036 64 43 00
directie@gotakapellen.be

Zo snel mogelijk

Sint-Willebrord Heilige Familie (campus Sint-Willebrord)

Berchem
(Antwerpen)

Jan Claus
032 39 27 87
willebrord@wilfam.be

Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Scheppersinstituut pdf bestandvacature jojo-onderhoudsmedewerker 2019.pdf (126 kB)

Deurne
(Antwerpen)

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be

1/11/2019

Basisschool De Tuimeling

Zemst
(Vlaams-Brabant)

Guy Bal
015 61 03 31
school@tuimeling.be

15/11/2019

Scholengemeenschap Beveren-Bazel

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Veerle Cuyt
037 75 79 59
veerle.cuyt@sgbb.be

Zo snel mogelijk

SG Meetjesland pdf bestandVacature (172 kB)

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 18 78 61
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Bij

Liedekerke
(Vlaams-Brabant)

Directeur
053 46 93 30
directie@debij.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Atheneum Zottegem

Zottegem
(Oost-Vlaanderen)

Martine De Bruyne
093 26 78 40
martine.debruyne@kaz.be

Zo snel mogelijk

Basisschool Campus Kompas

Wetteren
(Oost-Vlaanderen)

Sven Geenens
0488 40 31 10
sven.geenens@sgr18.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Linde

Borgloon
(Limburg)

Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@bsdelinde.be

Zo snel mogelijk

Don Bosco Technisch Instituut

Houthalen-Helchteren
(Limburg)

Tim Luts
011 52 14 19
tim.luts@donboscohelchteren.be

Zo snel mogelijk

Gemeentelijke Vrije Basisschool Maria-Assumpta

Brussel
(BHG)

Johan Eliat
024 78 82 24
ozcs.west-brabant@vorselaaroi.be

Zo snel mogelijk

Mosa-RT Technisch Instituut Sint-Jansberg

Maaseik
(Limburg)

Marita Beerten
089 56 30 59
marita.beerten@mosa-rt.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Linde

Borgloon
(Limburg)

Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@bsdelinde.be

16/09/2019

De Speling

Genk
(Limburg)

Piet Vanmarsenille
089 35 20 44
mentor@sgdespeling.be

1/10/2019

Atlas College School & Werk

Genk
(Limburg)

Jean Ramaekers
089 38 58 12
info@clwgenk.be

1/10/2019

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Sint-Paulusschool

Ukkel
(Brussel)

Nancy Day
02 332 33 30
secretariaat@sintpaulusschool.be

13/11/2019

GO! Atheneum Klein-Brabant

Bornem
(Antwerpen)

Geert Joos
038 97 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk

GO! SO De Vesten

Herentals 
(Antwerpen)

Kiala Renders
014 21 11 44
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk

GO! Atheneum & Leefschool De Tandem

Eeklo
(Oost-Vlaanderen)

Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins

Diest
(Vlaams-Brabant)

Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin

Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
036 66 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

COLOMAplus

Mechelen
(Antwerpen)

Martine Van Ouytsel
015 42 27 03
martine.van.ouytsel@colomaplus.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Stad Brugge Brugge
(West-Vlaanderen)
Bram Missault
050 44 96 31
bram.missault@brugge.be
Zo snel mogelijk

Gemeente Essen

Essen
(Antwerpen)

Nadia Van den Dorpel
036 70 01 33
personeel@essen.be

01/10/2019

MOEV West-Vlaanderen - Meester op de Fiets

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Leen Van Looy
051 26 50 30
leen.vanlooy@wvl.moev.be

Zo snel mogelijk

Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB)

Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)

Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Malle

Malle
(Antwerpen)

Isabel Van Elsen
033 10 05 30
isabel.vanelsen@malle.be

Zo snel mogelijk

Stad Genk

Genk
(Limburg)

Marjan Frederix
089 65 46 68
marjan.frederix@genk.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Hechtel-Eksel

Hechtel-Eksel
(Limburg)

Lieve Deckers
011 73 01 48
lieve.deckers@hechtel-eksel.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Niel

Niel
(Antwerpen)

Hilde Vercammen
03 451 11 21
hilde.vercammen@niel.be

Zo snel mogelijk

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Preventiedienst Gent

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Pieter De Meersseman
0478 99 25 01
pieter.demeersseman@stad.gent

1/10/2019