Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! SBSO Sibbo

Tongeren
(Limburg)

Kirsten Martens
0470 86 05 02
kirsten.martens@sibbo.be

Zo snel mogelijk

GO! Atheneum Emanuel Hiel

Schaarbeek
(Brussel)

Piet Van De Velde
02 241 31 08
info@kahiel.be 

Zo snel mogelijk

GO! Technisch Atheneum Heist-op-den-Berg (CDO)

Heist-op-den-Berg
(Antwerpen)

Jan Reymenants
015 22 94 90
jan.reymenants@g-o.be

Zo snel mogelijk

Atlascollege Genk Techniek & Innovatie

Genk
(Limburg)

Joris Aerts
089/33.36.00
joris.aerts@atlascollege.be

17/08/2020

Go! Lyceum Gent

Gent

Wendy De Petter
09 220 10 70
wendy.de.petter@lyceumgent.be

27/08/2020

Stedelijk Lyceum Eilandje

Antwerpen

Kim Van den Schoor
034 32 70 50
kim.vandenschoor@so.antwerpen.be

30/08/2020

Atlas College Genk 3 

Genk (Limburg)

Stefanie Raskin
089 33 34 00
stefanie.raskin@atlascollege.be

01/09/2020

TechniGo! Campus Ledebaan

Aalst
(Oost-Vlaanderen)

Christel Cock
053 46 70 00
personeelsdirecteur@technigo.be

01/09/2020

MSKA Roeselare

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Lieselot Vermeeren
0473 83 59 40
lieselot.vermeeren@mskaroeselare.be

01/09/2020

GO! SBSO De Varens

Sint-Andries
(West-Vlaanderen)

Hans Verstraete
050 38 86 60
hans.verstraete@devarens.be

01/09/2020

GO! Koninklijk Atheneum Deurne

Deurne
(Antwerpen)

Sandra Simokovic
033 28 18 40
directie@kadeurne.be

01/09/2020

Oscar Romero College (CDO)

Dendermonde (Oost-Vlaanderen)

Johan De Lathouwer
052 25 95 50
johan.delathouwer@romerocollege.be

01/09/2020

Sint-Agnesinstituut

Hoboken
(Antwerpen)

Peter Verlee
03 830 08 81
peter.verlee@koho.be

01/09/2020

Provinciaal Onderwijs campus Rivierenhof

Deurne
(Antwerpen)

Ann Tobback
033 60 59 00
ann.tobback@provincieantwerpen.be

02/09/2020

avAnt Provinciaal Onderwijs

Antwerpen

Joke Van Craen
032 86 41 79
joke.vancraen@provincieantwerpen.be

03/09/2020

GO! SBSO Ter Zee

Oostende
(West-Vlaanderen)

Floor Ameye
059 70 34 68
floor.ameye@terzee.be

01/10/2020

CDV Groep INTRO Meetjesland, Leie en Schelde

Eeklo (Oost-Vlaanderen)

Wouter Detienne
0498 17 48 31
wouter.detienne@groepintro.be

01/10/2020

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Scholengemeenschap Beveren-Bazel

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Veerle Cuyt
037 75 79 59
veerle.cuyt@sgbb.be

Zo snel mogelijk

Gemeentelijke Vrije Basisschool Maria-Assumpta

Brussel

Johan Eliat
024 78 82 24
ozcs.west-brabant@vorselaaroi.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins

Diest
(Vlaams-Brabant)

Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be

Zo snel mogelijk

GBS De Zonne

Heist-op-den-Berg
(Antwerpen)

Gerry Verbeeck
0495 44 62 06
basisschool.zonderschot@telenet.be

01/07/2020

TechniGO! campus Ledebaan Aalst

Aalst (Oost-Vlaanderen)

Dirk Caluwaerts
053 46 70 60
dirk.caluwaerts@technigo.be

01/09/2020

BSGO De Linde

Borgloon (Limburg)

Anja Cuyx
012/74 13 95
anjacuyx@atheneumborgloon.be

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool Glorieux 3

Ronse

Fabian De Ruyck
0498 69 37 75
fabianderuyck@koronse.be

01/09/2020

Vrije Basisschool - Aan de Basis

Lakenen
(Limburg)

Tamara Mascia
089 71 28 38 
tamara.mascia@kbo-lanaken.be

01/09/2020

GO! Basisschool De Linde

Bornem
(Antwerpen)

Sophie van der Avort
0497 44 78 77
sophie.vanderavort@rvl.be

11/09/2020

Vrije Basisschool Madonna & St. Juliaan

Langemark
(West-Vlaanderen)

Katrien Demuijnck
0493 09 39 00
katrien.demuijnck@dekollebloeme.be

03/10/2020

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Atheneum Klein-Brabant

Bornem
(Antwerpen)

Geert Joos
038 97 98 18
geert.joos@rvl.be

Zo snel mogelijk

GO! SO De Vesten

Herentals 
(Antwerpen)

Kiala Renders
014 21 11 44
kiala.renders@campusdevesten.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin

Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
036 66 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

COLOMAplus

Mechelen
(Antwerpen)

Martine Van Ouytsel
015 42 27 03
martine.van.ouytsel@colomaplus.be

Zo snel mogelijk

VZW Sint-Goedele Brussel

Anderlecht
(Brussel)

Cristel De Mol
025 20 05 72
cristeldemol@sint-goedele.be

Zo snel mogelijk

Steinerschool Sterrendaalders

Lier
(Antwerpen)

Jo Colaers
034 91 80 10
jo.colaers@steinerscholen.be

of

directie@steinerschoolkempen.be 

Zo snel mogelijk

GVBS Sint-Lodewijkscollege: afdeling Immaculata

Sint-Michiels
(West-Vlaanderen)

Martine Lieben
050 40 45 09
leerkrachtenadministratie@basisschoolimmaculata.be

01/09/2020

Sint-Paulusschool

Ukkel
(Brussel)

Gregory Dewit
02 332 33 30
directie@sintpaulusschool.be

01/09/2020

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB)

Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)

Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Hechtel-Eksel

Hechtel-Eksel
(Limburg)

Lieve Deckers
011 73 01 48
lieve.deckers@hechtel-eksel.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Niel

Niel
(Antwerpen)

Hilde Vercammen
03 451 11 21
hilde.vercammen@niel.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Veurne

Veurne
(West-Vlaanderen)

Liesbet Miermans
056 33 55 54
liesbet.miermans@veurne.be

Zo snel mogelijk

Vlaamse Stichting Verkeerskunde Mechelen pdf bestandVacature VeVe VSV Mechelen.pdf (230 kB)

Mechelen
(Antwerpen)

Elke Goris
015 63 14 06
elke.goris@vsv.be

01/09/2020

solliciteren voor: 18/08/2020

MOEV Vlaams-Brabant

Vlaams-Brabant
Brussel

Eric Swinnen
016 29 85 29
eric.swinnen@vbb.moev.be

17/8/2020

Schoolspotters

Stad Roeselare

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Pedro Nollet of Rebecca Hostens
051 26 26 20
list.pz.riho.preventie@police.belgium.eu

01/09/2020

Stad Ieper

Ieper
(West-Vlaanderen)

Hilde Verstraete
057 45 18 55
wervingen@ieper.be

01/09/2020

solliciteren voor: 15/07/2020

Stad Gentpdf bestandvacature Schoolspotter Stad Gent (171 kB)

Gent (Oost-Vlaanderen)

Pieter De Meersseman
pieter.demeersseman@stad.gent
0478 88 99 25 01
Solliciteren voor 13/6/2020

01/09/2020

solliciteren voor: 10/07/2020

Stad Gent

Gent (Oost-Vlaanderen)

Pieter De Meersseman
pieter.demeersseman@stad.gent
0478 88 99 25 01

01/09/2020