Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Campus Glorieux

Ronse (Oost-Vlaanderen)

Greet Vandenberghe
055 61 25 04
greetvandenberghe@koronse.be

Zo snel mogelijk

Vrij Instituut voor Secundair Onderwijs Gent

Mariakerke (Oost-Vlaanderen)

Anne-Linne Balduck
09 216 36 36
directeur@visocloud.org

Zo snel mogelijk

Go! Middenschool Lyceum Gent

Gent

Wendy De Petter
09 220 10 70
wendy.de.petter@lyceumgent.be

Zo snel mogelijk

GO! TA Jette

Jette
(Brussel)

Sofie Vermeulen
024 23 52 30
vermeulen.sofie@tajette.be

Zo snel mogelijk

GO! Lyceum Martha Somers

Laken
(Brussel)

Danny Van Buggenhout
024 74 06 00
secretariaat@lyceummarthasomers.be

07/12/2020

Don Bosco Instituut Leren en Werken

Wilrijk
(Antwerpen)

Camille Hens
03 828 02 99
camille.hens@donboscowilrijk.be

17/12/2020

EDUGO Campus De Brug 2

Oostakker (Oost-Vlaanderen)

Rachel De Muur
09 255 91 34
rachel.demuur@edugo.be

4/01/2020

Go! Koninklijk Atheneum Deurne

Deurne
(Antwerpen)

Sandra Simokovic
03 328 18 40
directie@kadeurne.be

08/01/2021

Groep INTRO vzw West-Vlaanderen

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Wouter Verschaeve
0499 53 37 32
wouter.verschaeve@groepintro.be

08/01/2021

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Scholengemeenschap Beveren-Bazel

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Veerle Cuyt
037 75 79 59
veerle.cuyt@sgbb.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins

Diest
(Vlaams-Brabant)

Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be

Zo snel mogelijk

BSGO De Linde

Borgloon (Limburg)

Anja Cuyx
012/74 13 95
anjacuyx@atheneumborgloon.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool Glorieux 3

Ronse

Fabian De Ruyck
0498 69 37 75
fabianderuyck@koronse.be

Zo snel mogelijk

Sint-Jozefschool Basisonderwijs

Erpe-Mere
(Oost-Vlaanderen)

Rasschaert Werner
053 83 75 33
secretariaat@vbsmere.info

01/10/2020

Vrije Basisschool Madonna & St. Juliaan

Langemark
(West-Vlaanderen)

Katrien Demuijnck
0493 09 39 00
katrien.demuijnck@dekollebloeme.be

03/10/2020

Scheppersinstituut

Deurne
(Antwerpen)

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be

15/10/2020

Atlas College School en Werk

Genk

Jean Ramaekers
089 38 58 12
schoolwerk@atlascollege.be

15/10/2020

Technisch Instituut Sint-Paulus

Mol
(Antwerpen)

Daniel Swinnen
0476 95 12 21
daniel.swinnen@tisp.be

04/11/2020

Steinerschool De Zonnewijzer

Wijgmaal
(Vlaams-Brabant)

Els Vanmellaert
016 20 29 54
els.vanmellaert@steinerschoolleuven.be

30/11/2020

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin

Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
036 66 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

COLOMAplus

Mechelen
(Antwerpen)

Martine Van Ouytsel
015 42 27 03
martine.van.ouytsel@colomaplus.be

Zo snel mogelijk

GVBS Sint-Lodewijkscollege: afdeling Immaculata

Sint-Michiels
(West-Vlaanderen)

Martine Lieben
050 40 45 09
leerkrachtenadministratie@basisschoolimmaculata.be

Zo snel mogelijk

Sint-Paulusschool

Ukkel
(Brussel)

Gregory Dewit
02 332 33 30
directie@sintpaulusschool.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente Hemiksem

Hemiksem
(Antwerpen)

Thomas Cools
032 88 26 50
thomas.cools@hemiksem.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Veurne

Veurne
(West-Vlaanderen)

Liesbet Miermans
056 33 55 54
liesbet.miermans@veurne.be

Zo snel mogelijk

Stad Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Bram Hagers
056 636 583
personeelsdienst@blankenberge.be

Zo snel mogelijk

Stad Roeselare

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Ruben Verstraete
051 26 24 63
ruben.verstraete@roeselare.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Ham

Ham (Limburg)

Luc Coomans
013 61 10 31
luc.coomans@ham.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Liedekerke

Liedekerke (Vlaams-Brabant)

Koen De Feyter
053 64 55 70
koen.defeyter@liedekerke.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Koksijde

Koksijde (West-Vlaanderen)

Solliciteren kan via de website 

Solliciteren kan tot
18/11/2020

Stad Turnhout

Turnhout
(Antwerpen)

Bart Wilryckx
014 44 33 81
bart.wilryckx@turnhout.be

08/01/2021

Schoolspotters

Stad Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Bram Hagers
056 636 583
personeelsdienst@blankenberge.be

01/10/2020

Stad Turnhout

Turnhout
(Antwerpen)

Bart Wilrycx
014 44 33 81 
personeelspunt@turnhout.be

14/10/2020