Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Atlas College Genk 3

Genk
(Limburg)

Stefanie Raskin
089 33 34 00
stefanie.raskin@atlascollege.be

01/04/2022

Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Karaca Emine
09 225 46 44
e.karaca@olvigent.be

01/02/2022

GO! LevelX3

Hasselt
(Limburg)

Christel Dezeure
011 211 010
christel.dezeure@levelx.be

01/02/2022

Koninklijk Atheneum Beveren-Waas

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Viktoria Van den Bossche
03 750 96 80
viktoriavandenbossche@kabeveren.net

01/04/2022

BA Campus Nekkerspoel

Mechelen
(Antwerpen)

Dirk Buelens
015 555 561
dirk.buelens@banekkerspoel.be

03/03/2022

Stedelijk Lyceum Zuid

Berchem
(Antwerpen)

Wenke Schoenmaeckers
03 334 34 00
wenke.schoenmaeckers@so.antwerpen.be

01/06/2022

Werkend Leren Antwerpen Noord

Antwerpen-Noord
(2060 Antwerpen)

An Lefevre
an.lefevre@so.antwerpen.be

17/06/2022

Technisch Instituut Sint-Carolus
docx bestandVacaturePreventiemedewerkerSintCarolusSintNiklaas.docx (18 kB)

Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)

Katia De Keuleneir
katia.dekeuleneir@sint-carolus.be

01/06/2022

COLOMAplus
pdf bestandVacaturePreventie_ColomaPlus.pdf (48 kB)

Mechelen
(Antwerpen)

Berenice Poedts
personeelsdienst@colomaplus.be

01/09/2022

Vrij Technisch Instituut 2 - CLW

Aalst
(Oost-Vlaanderen)

Ann Heymans
053 60 71 67
ann.heymans@vtiaalst.be

01/10/2022

 

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

GO! Scholengroep 23 Meetjesland
pdf bestandVacature JOJO BAO_onderhoudsmedewerker kopie.pdf (147 kB)

Eeklo
(West-Vlaanderen)

Laura Wagemans
09 218 78 61
laura.wagemans@sgr23.be

Zo snel mogelijk

KSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt

Bilzen
(Limburg)

Nico Sillen
codi@sg-sintjozef.be
089 41 82 35

10/01/2022

Campus VTI Sint-Lucas

Menen
(West-Vlaanderen)

Bart Vanmassenhove
0479 76 32 96
bart.vanmassenhove@scholenaandeleie.be

01/06/2022

Vrije Basisschool Otegem

Otegem
(West-Vlaanderen)

Sophie Nuytten
0472 70 67 69
directie@vbsotegem.be

05/09/2022

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool Mariavreugde

Wondelgem
(Oost-Vlaanderen)

Ann Savat
092 53 87 18
ann.savat@mariavreugde.be

Zo snel mogelijk

Secundair Kunstinstituut

Gent
(Oost-Vlaanderen)

Sofie Truwant
092 69 43 51
ski.dir@onderwijs.gent.be

22/01/2022

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeente Liedekerke

Liedekerke (Vlaams-Brabant)

Koen De Feyter
053 64 55 70
koen.defeyter@liedekerke.be

Zo snel mogelijk

VSV Mechelen

pdf bestand2021 Vacature VeVe startbaner VSV.pdf (224 kB)

Mechelen (Antwerpen)

Elke Goris
015 63 14 06
elke.goris@vsv.be

Nog te bepalen

Stad Brugge
https://www.werkenbijbrugge.be/vacatures/vacature-medewerker-verkeersveiligheid-startbaan-max-26-jaar-242683-11.html

Brugge
(West-Vlaanderen)

Contactgegevens: zie website

04/02/2022

Gemeentebestuur Hemiksem

Hemiksem
(Antwerpen)

Tamara Bammens
03/288 26 56
tamara@hemiksem.be

01/06/2022

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding