Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! SBSO Sibbo

Tongeren
(Limburg)

Kirsten Martens
0470 86 05 02
kirsten.martens@sibbo.be

Zo snel mogelijk

Oscar Romero College (CDO)

Dendermonde (Oost-Vlaanderen)

Johan De Lathouwer
052 25 95 50
johan.delathouwer@romerocollege.be

Zo snel mogelijk

Sint-Agnesinstituut

Hoboken
(Antwerpen)

Peter Verlee
03 830 08 81
peter.verlee@koho.be

Zo snel mogelijk

Level X (CDO)

Hasselt (Limburg)

Karen Dewalheyns
011 21 10 10
karen.dewalheyns@levelx.be

21/09/2020

GO! SBSO Ter Zee

Oostende
(West-Vlaanderen)

Floor Ameye
059 70 34 68
floor.ameye@terzee.be

01/10/2020

CDV Groep INTRO Meetjesland, Leie en Schelde

Eeklo (Oost-Vlaanderen)

Wouter Detienne
0498 17 48 31
wouter.detienne@groepintro.be

01/10/2020

Petrus & Paulus West

Oostende
(West-Vlaanderen)

Frank Travers
059 55 64 74
frank.travers@petrusenpaulus.be

01/10/2020

Sint-Willebrord -- Heilige Familie

Berchem
(Antwerpen)

Franck Bogers
032 39 17 88
info@wilfam.be (graag solliciteren via e-mail)

01/10/2020

Scholen Da Vinci

Sint-Niklaas (Oost-Vlaanderen)

Lenz Smits
03 780 79 08
directiesecretariaat@scholendavinci.be

01/09/2020

IVIO Binnenhof (BUSO)

Gent (Oost-Vlaanderen)

Eva Smessaert
04 72 44 19 75
directie@ivio-binnenhof.be

10/09/2020

GO! Koninklijk Technisch Atheneum GITO Groenkouter

Sint-Amandsberg (Oost-Vlaanderen)

Benny Vandevoorde
09 228 42 22
benny.vandevoorde@atheneum-groenkouter.be

17/10/2020

Atheneum Wispelberg

Gent (Oost-Vlaanderen)

Ann Boeraeve
09  2687 216
wispelberg@onderwijs.gent.be

1/10/2020

GO! Middenschool campus Kompas

Wetteren (Oost-Vlaanderen)

Toon Lapage
09 365 60 22
middenschool@campuskompas.be

12/10/2020

Stedelijk Lyceum Waterbaan

Deurne
(Antwerpen)

Mich Dobbeleir -Goddaert
03 283 32 63
michele.dobbeleir-goddaert@so.antwerpen.be

21/10/2020

Don Bosco Instituut Leren en Werken

Wilrijk
(Antwerpen)

Camille Hens
03 828 02 99
camille.hens@donboscowilrijk.be

17/12/2020

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Scholengemeenschap Beveren-Bazel

Beveren
(Oost-Vlaanderen)

Veerle Cuyt
037 75 79 59
veerle.cuyt@sgbb.be

Zo snel mogelijk

GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins

Diest
(Vlaams-Brabant)

Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be

Zo snel mogelijk

BSGO De Linde

Borgloon (Limburg)

Anja Cuyx
012/74 13 95
anjacuyx@atheneumborgloon.be

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool De Wereldbrug

Oudenaarde

Mieke Vanmaercke
055 33 45 60
directie@dewereldbrug.eu

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool Glorieux 3

Ronse

Fabian De Ruyck
0498 69 37 75
fabianderuyck@koronse.be

Zo snel mogelijk

Vrije Basisschool - Aan de Basis

Lakenen
(Limburg)

Tamara Mascia
089 71 28 38 
tamara.mascia@kbo-lanaken.be

Zo snel mogelijk

GO! Basisschool De Linde

Bornem
(Antwerpen)

Sophie van der Avort
0497 44 78 77
sophie.vanderavort@rvl.be

30/09/2020

Sint-Jozefschool Basisonderwijs

Erpe-Mere
(Oost-Vlaanderen)

Rasschaert Werner
053 83 75 33
secretariaat@vbsmere.info

01/10/2020

Vrije Basisschool Madonna & St. Juliaan

Langemark
(West-Vlaanderen)

Katrien Demuijnck
0493 09 39 00
katrien.demuijnck@dekollebloeme.be

03/10/2020

Scheppersinstituut

Deurne
(Antwerpen)

Luc Dekelver
0479 91 19 22
luc.dekelver@scheppers.be

15/10/2020

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin

Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
036 66 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk

Vrije Lagere School Sint-Michiel

Leopoldsburg
(Limburg)

Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be

Zo snel mogelijk

COLOMAplus

Mechelen
(Antwerpen)

Martine Van Ouytsel
015 42 27 03
martine.van.ouytsel@colomaplus.be

Zo snel mogelijk

GVBS Sint-Lodewijkscollege: afdeling Immaculata

Sint-Michiels
(West-Vlaanderen)

Martine Lieben
050 40 45 09
leerkrachtenadministratie@basisschoolimmaculata.be

Zo snel mogelijk

Sint-Paulusschool

Ukkel
(Brussel)

Gregory Dewit
02 332 33 30
directie@sintpaulusschool.be

Zo snel mogelijk

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB)

Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)

Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Hechtel-Eksel

Hechtel-Eksel
(Limburg)

Lieve Deckers
011 73 01 48
lieve.deckers@hechtel-eksel.be

Zo snel mogelijk

MOEV Vlaams-Brabant

Vlaams-Brabant

Eric Swinnen
016 29 85 29
eric.swinnen@vbb.moev.be

Zo snel mogelijk

Gemeente Hemiksem

Hemiksem
(Antwerpen)

Thomas Cools
032 88 26 50
thomas.cools@hemiksem.be

02/10/2020

Stad Kortrijk

Kortrijk
(West-Vlaanderen)

Els Strubbe
056 27 86 54
Els.Strubbe@kortrijk.be

01/10/2020

Gemeente Veurne

Veurne
(West-Vlaanderen)

Liesbet Miermans
056 33 55 54
liesbet.miermans@veurne.be

01/10/2020

Stad Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Bram Hagers
056 636 583
personeelsdienst@blankenberge.be

01/10/2020

Stad Roeselare

Roeselare
(West-Vlaanderen)

Ruben Verstraete
051 26 24 63
ruben.verstraete@roeselare.be

01/11/2020

Gemeente Ham

Ham (Limburg)

Luc Coomans
013 61 10 31
luc.coomans@ham.be

01/11/2020

Schoolspotters

Stad Eeklo

Eeklo

(Oost-Vlaanderen)

Tijs Blomme
09/218.29.20
jeugd@eeklo.be

30/09/2020

solliciteren voor 03/09/2020

Stad Blankenberge

Blankenberge
(West-Vlaanderen)

Bram Hagers
056 636 583
personeelsdienst@blankenberge.be

01/10/2020

Stad Turnhout

Turnhout
(Antwerpen)

Bart Wilrycx
014 44 33 81 
personeelspunt@turnhout.be

14/10/2020