Vacatures JoJo VeVe

Preventiemedewerkers

School

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Koninklijk Atheneum Beveren-Waas Beveren
(Oost-Vlaanderen)
Kathleen Thomassen
03 750 96 80
info@kabeveren.net
Zo snel mogelijk
Sint-Carolus pdf bestandVacature (18 kB) Sint-Niklaas
(Oost-Vlaanderen)
Katia De Keuleneir
03 780 51 23
katia.dekeulenair@sint-carolus.be
Zo snel mogelijk
Atlas Collegepdf bestandJoJo vacature.pdf (763 kB) Genk
(Limburg)
Stefanie Raskin
089 33 34 04
stefanie.raskin@atlascollege.be
Zo snel mogelijk
GO! Technisch Atheneum Jette Jette
(Brussel)
Lutgarde Vanhees
02 423 52 30
vanhees.lutgarde@tajette.be
1/08/2019
Damiaaninstituut (CDO) Aarschot
(Vlaams-Brabant)
Mirreille Vanderbruggen
016 56 37 33
mireille.vanderbruggen@damiaaninstituut.be
1/07/2019
Pius X Instituut (Antwerpen)
Antwerpen
Marleen Vervoort
03 259 05 60
marleen.vervoort@piustien.net
1/09/2019
GO! Campus Genk ALTEA Genk
(Limburg)
Myriam Snellinx
089 35 16 31
directie.altea@gocampusgenk.be
1/09/2019
GO! Campus Genk Middenschool Genk
(Limburg)
Yvette Bambust
089 35 16 31
directie.middenschool@gocampusgenk.be
1/09/2019
Stedelijk Lyceum Olympiade Antwerpen
(Antwerpen)
Leen Riské en Katrien De Witte
03 242 90 66
leen.riske@so.antwerpen.be en katrien.dewitte@so.antwerpen.be
1/09/2019

Onderhoudsmedewerkers Voltijds

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! Koninklijk Atheneum Zottegem Zottegem
(Oost-Vlaanderen)
Martine De Bruyne
09 326 78 40
martine.debruyne@kaz.be
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum Klein-Brabant Bornem
(Antwerpen)
Geert Joos
03 897 98 18
geert.joos@rvl.be
Zo snel mogelijk
Basisschool Campus Kompas Wetteren
(Oost-Vlaanderen)
Sven Geenens
0488 40 31 10
sven.geenens@sgr18.be
Zo snel mogelijk
Vrije Lagere School Prinsenhof Grimbergen
(Vlaams-Brabant)
Pol Swannet
022 69 89 35
directie.deparel@gmail.com
Zo snel mogelijk
GO! Basisschool De Linde Borgloon
(Limburg)
Anja Cuyx
012 74 13 95
anja.cuyx@bsdelinde.be
Zo snel mogelijk

Onderhoudsmedewerker DBSO

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

GO! SO De Vesten Herentals 
(Antwerpen)
Kiala Renders
014 21 11 44
kiala.renders@campusdevesten.be
Zo snel mogelijk
GO! Atheneum & Leefschool De Tandem Eeklo
(Oost-Vlaanderen)
Laura Wagemans
092 187 861
laura.wagemans@sgr23.be
Zo snel mogelijk
GO! Koninklijk Technisch Atheneum I De Prins Diest
(Vlaams-Brabant)
Peter Amerlinck
0478 20 51 76
peter.amerlinck@deprinsdiest.be
Zo snel mogelijk
GO! Basisschool voor buitengewoon onderwijs Wilgenduin Kalmthout
(Antwerpen)

Raf Fransen
03 666 60 24
directie@wilgenduin.be

Zo snel mogelijk
Vrije Lagere School Sint-Michiel Leopoldsburg
(Limburg)
Geert De Meulemeester
011 40 12 12
geert.demeulemeester@tofkids.be
Zo snel mogelijk
COLOMAplus Mechelen
(Antwerpen)
Martine Van Ouytsel
015 42 27 03
e
2/09/2019

Medewerkers Verkeersveiligheid

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Gemeentebestuur Liedekerke Liedekerke
(Vlaams-Brabant)
Koen De Feyter
053645570
koen.defeyter@liedekerke.be
Zo snel mogelijk
MOEV West-Vlaanderen - Meester op de Fiets Roeselare
(West-Vlaanderen)
Leen Van Looy
051 26 50 30
leen.vanlooy@wvl.moev.be
Zo snel mogelijk
Drive Up Safety pdf bestandVacature DUS (413 kB) Merelbeke
(Oost-Vlaanderen)
Stefan De Craecker
0476 96 15 17
stefan@dus.be
Zo snel mogelijk
Preventiedienst Blankenberge Blankenberge
(West-Vlaanderen)
Catherine Lambin
050 636 481
personeelsdienst@blankenberge.be
Zo snel mogelijk
Stad Izegem (vacature) Izegem
(West-Vlaanderen)
Elien Degezelle
051 33 73 47
elien.degezelle@izegem.be
Zo snel mogelijk
Stad Roeselare (vacature) Roeselare
(West-Vlaanderen)
Ruben Verstraete
 051 26 24 63
ruben.verstraete@roeselare.be
Zo snel mogelijk
MOEV Limburg - Meester op de Fiets Houthalen-Helchteren
(Limburg)
Koen Stas
011 60 33 86
koen.stas@limburg.moev.be
Zo snel mogelijk
Gemeente Malle Malle
(Antwerpen)
Isabel Van Elsen
03 310 05 30
isabel.vanelsen@malle.be
Zo snel mogelijk
Stad Genk Genk
(Limburg)

Marjan Frederix
089 65 46 68
marjan.frederix@genk.be

21/08/2019

Schoolspotters

Werkgever

Regio

Contactpersoon

Indiensttreding

Preventiedienst Blankenberge Blankenberge
(West-Vlaanderen)
Catherine Lambin
050 636 480
personeelsdienst@blankenberge.be
Zo snel mogelijk